ISH Frankfurt 2023 Fuarına Katıldık.

ISH Frankfurt 2023 Fuarına katıldık.

ISH Frankfurt 2023 Fuarına Katıldık.

Almanya’nın en prestijli fuarlarından biri olan ISH Frankfurt 2023, 13 – 17 Mart tarihleri arasında Almanya Messe Frankfurt Fuar alanında gerçekleştirildi. Bu heyecan verici etkinlik, iklimlendirme ve su teknolojisi alanında dünyanın önde gelen şirketlerini bir araya getirerek sektörün geleceğine yön verecek inovasyonları sergilemeye ev sahipliği yaptı.

Bu yılki fuara TESKA olarak bizde katıldık ve en son teknolojiye sahip banyo duş armatürleri, lavabo bataryaları ve eviye bataryaları ürünlerimizle dikkatleri üzerimize çektik. Ziyaretçilere benzersiz kullanıcı deneyimi sunan ürünlerimiz, tasarım ve işlevselliği bir araya getiren özel çözümler içeriyor.

Fuar kapsamında Hall 4.1’de bulunan G54 stant numaramızda ziyaretçilerle buluşarak, yenilikçi ürünlerimizi sergiledik. TESKA olarak, kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi fuar boyunca katılımcılara aktardık.

Güçlü, şık ve yenilikçi ürünlerimizi standımızda yakından takip eden, bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

TESKA ISH Frankfurt 2023 Fuarı

ISH Frankfurt 2023 Fuarına katıldık.

TESKA ISH Frankfurt 2023 Fuarı

Bu gönderiyi paylaş