Sıkça Sorulan Sorular

SSS sayfamızda, ürünlerimizle ilgili en çok karşılaşılan soruları ve bu soruların açıklayıcı cevaplarını bulacaksınız.

Gövde malzemesi PPR-C boru tesisatlarında kullanılan ham madde ile aynıdır. PPR-C tesisat borularından daha sağlam ve onlar kadar uzun ömürlüdür.

Metal gövdeli ankastre bataryalılara göre gövdede delik çıkma ihtimali sıfırdır. Gövde PPR-C ham maddeden üretildiği için tesisat borusuyla birleştirmek için herhangi bir dış dişli rekor gibi ek bir malzemeye ihtiyaç duyulmaz işçiliği kolay ve maliyeti düşüktür.

Bu ürünlerin duvar içinde kalan bölümleri PPR-C malzemeden üretildiği için arıza yapmaz. Arıza yapan kısımlar kartuş gibi çalışan parçalardır. Bunlarıda tamir etmek için seramik üstündeki parçalar sökülerek duvara zarar vermeden değiştirilir. Kartuşlar standart kullanılan malzemelerdir. Yedek parça sıkıntısı olmaz.


Size daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak SSS sayfamızı güncelliyoruz, bu nedenle sık sık kontrol etmeyi unutmayın.
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen göz atın ve herhangi bir ek sorunuz varsa bize bildirin.

Eğer aradığınız soruyu bulamazsanız veya daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri hizmetleri ekibimiz size her türlü sorunuzda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.