İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Teska, kalite hedeflerini yakalamak için şirketin hedef ve kültürüne uygun yetenekli insanları bünyesine katmayı amaç edinmiştir.
İnsan kaynakları bölümü, yapılan tüm başvuruları değerlendirerek, açık pozisyonlar için uygun öz geçmişe sahip adayları görüşme için ilgili birim yetkilisine yönlendirir.

Teska ‘ya yapılan tüm başvurular insan kaynakları arşivinde, ilerideki ihtiyaçlar için, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

İNSAN KAYNAKLARI PRENSİPLERİMİZ
İnsan kaynakları, firmamızın sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz.
Firma olarak nitelikli personel adaylarının öncelikle tercih ettikleri ve çalışmak istedikleri bir firma olmaya gayret gösteririz.
İnsan kaynaklarımızı seçerken firmamıza değer katacak, değerlerimizi benimseyip yaşatacak; gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kişiler arasından eşit fırsat ilkelerini gözeterek yaparız.
Başarımızın, müşteri memnuniyetine ve çalışanlarımızın motivasyonuna bağlı olduğunu bilir, bu kriterleri en üst seviyede tutmak için çalışmalar ve etkinlikler yaparız.

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini arttırması adına, çalışanlarımızı fırsat eşitliği gözeten bir sistem içerisinde değerlendiririz. Bu değerlendirmeyi de; kişisel profilindeki gelişme, görevini tamamlama ve üstlerin takdiri gibi kriterleri göz önünde tutarak yaparız.

Aramıza Hoş geldiniz
Dünyanın ve Türkiye’nin en saygın Banyo Armatür şirketinden birinde çalışacak ve kazandığımız her başarıda kendi emeğinizi ve gücünüzü göreceksiniz. Şimdiden aramıza hoş geldiniz..

Yan taraftaki formdan İnsan Kaynakları bölümümüze CV’nizi gönderebilirsiniz.